Wystawy

Mikołaj Dziekański | Transform

"Czym jest tytułowy Transform? W dosłownym tłumaczeniu przemianą, a może, co wydaje mi się jeszcze trafniejszym określeniem - przeistaczaniem. [...] Mikołaj Dziekański to malarz trawiony potrzebą redefiniowania utrwalonych symboli i znaków. Z przekorą oddaje się pasji nadawania nowego znaczenia przedmiotom zużytym i utrwalonym motywom. Efektem tych zmagań są często wielkiej urody prace powstałe z odzyskanych materiałów. Ten recycling artystyczny budzi mój szczery podziw i z radością oglądam kolejne powstałe w tym procesie dzieła."

Marcin Kozłowski | Cztery pokoje z obrazami

Marcin Kozłowski swoją najnowszą wystawę w Galerii Bardzo Białej zatytułował nieco przewrotnie - „Cztery pokoje z obrazami”. 

Wystawa pokonkursowa 'Armenia-tożsamość i miłość'

Konkurs 'Armenia — tożsamość i miłość' dobiegł już końca, a my mamy przyjemność zaprosić wszystkich na wystawę pokonkursową w Galerii Bardzo Białej. Zaprezentowane zostaną prace 30 uczestników, którym udało się zakwalifikować do II etapu, zapraszamy!

SURFACE

Należy pamiętać, że obraz zanim stanie się koniem bojowym, aktem czy anegdotą — stanowi zasadniczo płaszczyznę pokrytą kolorami dobrnymi według pewnego porządku

Wystawa Pracowni Tkaniny Eksperymentalnej

Pracownia Tkaniny Eksperymentalnej prowadzona przez profesor Barbarę Łuczkowiak zaprasza na wystawę w Galerii Bardzo Białej.

WYSTAWA DYPLOMOWA ALEKSANDRY LIPUT | NEVERLAND

Wystawa nawiązuje do koncepcji Neverlandu - subiektywnego, wyimaginowanego i odizolowanego miejsca ucieczki

KONKURS | ARMENIA

Galeria Bardzo Biała ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie na pracę malarską Armenia - tożsamość i miłość 

Noc Muzeów w Galerii Bardzo Białej

Noc Muzeów w Galerii Bardzo Białej to już niemal tradycja!

Michał Szuszkiewicz | Każdy powód jest dobry | Every reason is good enough

Michał Szuszkiewicz zajmuje się malarstwem i działaniami w obszarze sztuk wizualnych. W roku 2007 obronił dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

STANISŁAW BAJ | CZARNA RZEKA | BLACK RIVER

Stanisław Baj (ur. w 1953 r.) – malarz, profesor na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie. Artysta niezwykle aktywny wystawienniczo. Zajmuje wyjątkowe i osobne miejsce na mapie polskiej sztuki współczesnej.

Pages